Öztürk Konya Çadır ve Branda Lastikleri

Kurumsal

Hakkımızda

Öztürk Konya Çadır ve Branda Lastikleri; 1997 yılında ÖZTÜRK KONYA Branda lastikleri adı ile branda lastiği imalat ve satışına başladık. Akabindeki yıllarda branda ( Çadır ) lastiklerini geliştirerek, çeşitli ebatlarda ve ölçülerde imalatını yapmaya başladık. Branda lastiklerini yerinde satış prensibini benimseyerek toptan satış servisimiz aracılığı ile yerinde satış yapmaktayız. İkili görüşmeler sonucunda Türkiye' nin her yerine satış yapmaktayız. Kauçuk hamurlarını kendi makinalarımızda hazırlamakta ve ÖZTÜRK KONYA ismiyle sektöründe marka haline gelmiş, Yuvarlak branda lastikleriyle birlikte Arkadaş ve Ünlü ismiyle satışa sunduğumuz yatay branda lastiklerinin imalat ve satışını yapmaktayız. Her geçen gün ürün yelpazemizi genişleterek müşterilerimize daha iyi hizmet sunuyoruz. Siparişe bağlı olarak mevsimsel patinaj zenciri lastikleride hazırlamaktayız.
  • Misyon
  • Vizyon

Konveyör Bant sistemleri ve Hayvancılık sektöründe hayvan yatakları alanlarında sektöründe bir dünya markası haline gelebilmek, sektördeki yerini her geçen gün yükselterek, gelişen teknoloji ve yenilikleri dikkate alarak, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Konveyör Bant sistemlerinde ve hayvancılık alanında, hayvan yatakları konusunda sektöründe Öztürk Kaucuk’a duyulan güveni sonuna kadar koruyup geliştiren, bu alandaki hizmetleriyle hedef kitlenin memnuniyetini sürekli yükselten lider bir marka haline gelmiştir.